Głosowanie KOBIETA GOSPODARNA I WYJĄTKOWA - woj.

KGW w Zamieniu

SMS o treści POK.5010 na numer 7248
koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT)


Kalendarium Głównych Wydarzeń KGW Zamienie w latach 2018 – 2022. 
 1. Uroczystość pięćdziesięciolecia utworzenia KGW Zamienie odbyła się 21-go września 2018 r. Wydarzenie to uświetniła obecność wielu znamienitych osobistości regionu w osobach Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki Janusza Piechockiego, Dyrektorki Szkoły Podstawowej w Zamieniu Ewy Szaniawskiej oraz liczne grono Sołtysów, Radnych, Strażaków i byłych członków KGW. 
 2. W dniu 18-tego grudnia 2018 r. nasza organizacja dostąpiła zaszczytu przyjęcia w struktury Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. 
 3. W dniu 30-tego sierpnia 2019 r. odbył się Regionalny Konkurs Potraw, w którym ze smacznym daniem pod nazwą „Schab po Chłopsku z Zamienia”, nasze koło zdobyło zaszczytne pierwsze miejsce. 
 4. Jesienią 2019-go roku członkinie naszego Koła wystąpiły w audycji telewizyjnej TVP pod nazwa „Agrobiznes”, gdzie z dumą prezentowały swoje główne osiągnięcia i sposób ich realizacji. 
 5. Dnia 15-go września 2019 roku wzięliśmy udział w Konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich organizowanym przez Radio Podlasie w m. Miętne, w którym zajęliśmy pierwsze miejsce za najefektowniej prezentujące się stroje regionalne. 
 6. W dniach 16 – 18 sierpnia 2020 roku nasze Koło brało udział w obchodach setnej rocznicy zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej oraz w obchodach dwudziestej rocznicy Koronacji Obrazu Matki Bożej Anielskiej zwanej „Hallerowską”. 
 7. Dnia 8-go lipca 2021 roku odbyło się spotkanie plenerowe członków Koła z Premierem Rządu RP Panem Mateuszem Morawieckim oraz innymi Parlamentarzystami na temat aktualnej sytuacji ekonomicznej i epidemiologicznej Kraju. 
 8. W listopadzie 2021 roku KGW Zamienie uczestniczyło w międzynarodowym sympozjum Kół Gospodyń Wiejskich z Polski i Litwy w Cegłowie, podczas którego otrzymaliśmy dotację rządową w kwocie 5000 zł od Posła na Sejm RP Pana Daniela Milewskiego. 
 9. 30-go stycznia 2022 roku członkinie Koła wraz z młodzieżą szkolną, zorganizowały Noworoczny Koncert Kolęd połączony z życzeniami dla licznie zebranych wiernych, babć i dziadków w Kościele Parafialnym w Zamieniu. 
 10. Organizowane są cykliczne warsztaty Sztuki Kulinarnej i Rękodzieła Artystycznego dla dzieci oraz młodzieży Zamienia i okolic. 
 11. Koło bierze corocznie czynny udział w „Gminnej Olimpiadzie Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym, Ekologii i Przedsiębiorczości”, organizowanej przez Urząd Gminy w Mińsku Mazowieckim, odnosząc znaczące sukcesy




« « powrót

---------------------------------------

ORGANIZATOR





SPONSORZY

PARTNER



PATRONI MEDIALNI


GOSPODARZE






PATRONAT HONOROWY




Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się