AKTUALNOŚCI

2020-07-17
Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”


Skosztuj tego, czego jeszcze nie znasz, rozgość się i rozsmakuj w wyszukanym charakterze naszej polskiej tożsamości kulinarnej. Daj się zaprosić na wyjątkowy Festiwal.

Już wkrótce zaprezentujemy Wam „Polskę Od Kuchni”, czyli od strony smaków, zapachów i wyjątkowych lokalnych potraw. Razem odkryjemy zasady zdrowego odżywiania i będziemy pielęgnować polskie tradycje. Będziemy promować popularne i nieznane produkty oraz zaprezentujemy ich wykorzystanie podczas warsztatów i pokazów kulinarnych - każdy będzie miał możliwość obserwować proces przygotowania wyśmienitych potraw, a później skosztować ich wspaniałego smaku.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji.

Wielki finał odbędzie się 24. 09. 2022 r. na błoniach Stadionu Narodowego, najpierw jednak spotkamy się kolejno w każdym z województw - wstęp na te wydarzenia będzie bezpłatny. 

 Na każdym z festiwali czeka na Was pyszne jedzenie, ogromna porcja wiedzy, świetna zabawa, niezapomniane przeżycia i ciekawe nagrody. 

 Będzie nam niezmiernie miło tworzyć wspólnie z Wami to wyjątkowe wydarzenie!


Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/polskaodkuchni---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIASPONSORZY

PARTNERZY


GOSPODARZE
Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się