AKTUALNOŚCI

2020-07-17
Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”


Skosztuj tego, czego jeszcze nie znasz, rozgość się i rozsmakuj w wyszukanym charakterze naszej polskiej tożsamości kulinarnej. Dajcie się zaprosić na wyjątkowy Festiwal, na którym prezentujemy „Polskę Od Kuchni”, czyli od strony smaków, zapachów i wyjątkowych lokalnych potraw. Razem odkrywamy zasady zdrowego odżywiania i pielęgnujemy polskie tradycje. Promujemy popularne i nieznane produkty oraz prezentujemy ich wykorzystanie podczas warsztatów i pokazów kulinarnych - każdy ma  możliwość obserwować proces przygotowania wyśmienitych potraw, a później skosztować ich wspaniałego smaku.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji.

Wielki finał odbywa się na PGE Narodowym, najpierw jednak spotykamy się kolejno w każdym z województw - wstęp na te wydarzenia jest  bezpłatny. 

 Na każdym z festiwali czeka na Was pyszne jedzenie, ogromna porcja wiedzy, świetna zabawa, niezapomniane przeżycia i ciekawe nagrody. 

Jest nam niezmiernie miło tworzyć wspólnie z Wami to wyjątkowe wydarzenie!


Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/polskaodkuchni---------------------------------------

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNYSPONSORZY


PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY

     

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATOR WSPIERAJĄCY


GOSPODARZE


PATRONAT HONOROWYCopyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się