WYBORY MISS WDZIĘKU

Podczas konkursu wybierana jest Najpiękniejsza działaczka KGW, jednak nie chodzi tu jedynie o piękno fizyczne. Kandydatki starające się o wygraną będą musiały skraść serca oceniających także swoim wdziękiem, osobowością i zaprezentowanymi umiejętnościami.
Zwyciężczyni uzyska tytuł Najpiękniejszej, nagrody rzeczowe i pieniężne na rzecz swojego KGW oraz prawo do zajęcia miejsca wśród Jury w następnym roku.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: Miss do 45 roku życia oraz Miss 45+.

Pierwszym etapem głosowania SMS-owego jest wyłonienie najpiękniejszej działaczki KGW spośród Kobiet biorących udział w Eliminacjach Wojewódzkich, które odbędą się kolejno w każdym z województw podczas lokalnej edycji Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”. 
W tym etapie głosujący SMS-owo wybiorą jedną z dwóch finalistek w obu kategoriach wiekowych z każdego województwa, które wezmą udział w Gali Finałowej. 

Gala finałowa Miss Wdzięku 2021 odbędzie się 25 września na PGE Narodowym w Warszawie, w trakcie Finału Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni". 

Drugim etapem głosowania SMS-owego jest wyłonienie najlepszego Koła Gospodyń Wiejskich spośród wszystkich Kół biorących udział w Finale.
Kołu wybranemu w tym etapie zostanie przyznana nagroda publiczności

Dodatkowo punkty zdobyte w głosowaniu SMS-owym, zostaną wliczone w średnią ocenę Jury (50 głosów SMS= 1 punkt w ocenie Jury,) na każdym etapie konkursu.
---------------------------------------

PATRONAT HONOROWY---------------------------------------


Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się