WYNIKI II ETAPU

Woj. kujawsko-pomorskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW "Koło Kobiet" w Rachcinie - Terrina z kaczki
  • II miejsce - KGW "Fajne Babki" z Józefowa - Przekładaniec po kujawsku
  • III miejsce - KGW "Różanki" - gęś w owocach
  • Nagroda publiczności - KGW w Czołówku - Żur Kujawski
  • Wyróżnienie dla KGW "Super Babki" w Mikanowie - ser kozi
  • Wyróżnienie dla KGW w Belinie - brukwiankę
  • Wyróżnienie dla KGW "Borowiecka Kraina" - Szandar
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW w Radojewicach -Pieśń z XIX wieku
  • II miejsce - KGW w Kłopocie - występ muzyczny
  • III miejsce - KGW przy Klubie Seniora w Stróżewie - rękodzieło
  • Nagroda publiczności - KGW "Fajne Babki" z Józefowa - malowanie porcelany
  • Wyróżnienie dla KGW Byczyna Kolonia - rękodzieło
  • Wyróżnienie dla KGW "Super Babki" w Mikanowie - Haft krzyżykowy
  • Wyróżnienie dla KGW w Werach - szydełkowanie
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku -Jolanta Robert - KGW Jeżewo
  • I Vice Miss Wdzięku - Ewa Głowska - KGW w Chomętowie
  • II Vice Miss Wdzięku - Katarzyna Zielecka - KGW Byczyna Kolonia
  • Miss Wdzięku Publiczności - Agnieszka Bęczek - KGW Stary Jarużyn
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Mariola Olszewska - KGW Glubiny
  • Wyróżnienie dla Anny Kowalczyk - KGW "Od Pokoleń"
  • Wyróżnienie dla Ewy Wesołowskiej - KGW Byczyna Kolonia
  • Wyróżnienie dla Moniki Sęp - KGW "Od Pokoleń"
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa – opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW Byczyna Kolonia
  • II miejsce - KGW O`dolinka
  • III miejsce - KGW Brzozowo
  • Wyróżnienie dla KGW Stary Jarużyn
  • Wyróżnienie dla KGW w Chomętowie
  • Wyróżnienie dla KGW "Super Babki"

Woj. Śląskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW w Dębowcu - Golonka z kapustą
  • II miejsce - KGW w Świerklanach Górnych - kołacz weselny
  • III miejsce - KGW w Wysokiej Lelowskiej - kluski kijem bite
  • Nagroda publiczności - KGW Borowe - kurczak faszerowany
  • Wyróżnienie dla KGW w Kochcicach - Ciapkapusta z żeberkiem
  • Wyróżnienie dla KGW "Wysokie Obcasy" - Dziczyzna
  • Wyróżnienie dla KGW w Starym Cykarzewie - żur
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW w Kochcicach - występ sceniczny
  • II miejsce - KGW "Ziemianki" - wyplatanie z łyka osikowego
  • III miejsce - KGW "Szlachta Skarżycka" - Skarżyckie chochoły
  • Nagroda publiczności - KGW w Grabowej - wieniec dożynkowy
  • Wyróżnienie dla KGW - KGW w Zwierzyńcu Pierwszym - wieniec dożynkowy
  • Wyróżnienie dla KGW Dębowiec - kabaret
  • Wyróżnienie dla KGW Szczerbice - śpiew
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Kinga Gardas - KGW w Irządzach
  • I Vice Miss Wdzięku - Natalia Jędruszek - KGW "Borowianki"
  • II Vice Miss Wdzięku - Marta Smyła - KGW Borowe
  • Miss Wdzięku Publiczności - Katarzyna Grząś - KGW "Mysłowianki"
  • Wyróżnienie dla Beaty Barczyk - KGW w Grabowej
  • Wyróżnienie dla Katarzyny Grząś - KGW "Mysłowianki"
  • Wyróżnienie dla Beaty Wójciów - KGW w Zwierzyńcu Pierwszym
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ - Jadwiga Stuła - KGW "Mysłowianki"
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + Janina Strzelec - KGW Szczerbice
  • II Vice Miss Wdzięku 45 +Ilona Mańska - KGW Borowe
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Ilona Mańska - KGW Borowe
  • Wyróżnienie dla Zuzanny Bednarz - KGW Jaworznianki
  • Wyróżnienie dla Aliny Turlej - KGW "Szlachta Skarżycka"
  • Wyróżnienie dla Urszuli Koper - KGW w Irządzach
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW w Zwierzyńcu Pierwszym
  • II miejsce - KGW w Starym Cykarzewie
  • III miejsce - KGW "Mysłowianki"
  • Wyróżnienie dla KGW w Świerklanach Górnych
  • Wyróżnienie dla KGW Dębowiec
  • Wyróżnienie dla KGW Jankownice nr 2

Woj. Lubelskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW "Podlasianki z Jadlanki" - karp pieczony, faszerowany
  • grzybami
  • II miejsce - KGW w Ćmiłowie - Forszmak Lubelski z Kurdybankiem
  • III miejsce - KGW "Jagiellonki" w Horodle - zupa ziołowo-pokrzywowa
  • Nagroda publiczności - KGW w Kozłówce - zupa pejzanka
  • Wyróżnienie dla KGW w Łykoszynie - tort z fasoli
  • Wyróżnienie dla KGW "Koło Aktywnych Kobiet" - pieremiacze
  • Wyróżnienie dla KGW Nabrożanki - pasztet z fasoli
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - Niemcach - obrazy malowane wełną
  • II miejsce - KGW w Rososzy - tkactwo
  • III miejsce - KGW w Jarosławcu - piosenki ludowe
  • Nagroda publiczności - KGW w Łapiguzie - kabaret
  • Wyróżnienie dla KGW w Choroszczynce - wyszywany wiersz
  • Wyróżnienie dla KGW "Sporniczanki" - artystyczne utrwalanie tkanin
  • Wyróżnienie dla KGW w Grabowie Lubelskim - wyplatanie ze słomy
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Angelika Krzysiak - KGW "Zagrodzianki"
  • I Vice Miss Wdzięku - Ewa Danieluk - KGW "Koło Aktywnych Kobiet"
  • II Vice Miss Wdzięku - Małgorzata Zwolak - KGW w Łuszczowie Pierwszym i Drugim
  • Miss Wdzięku Publiczności - Wiktoria Drabik - KGW "Podlasianki z Jadelanki"
  • Wyróżnienie dla Moniki Dereckiej - KGW Kazanów
  • Wyróżnienie dla Urszuli Radzikowskiej - KGW "Radawczanki"
  • Wyróżnienie dla Marii Suszek-Idzikowskiej - KGW "HutoWianki"
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ Małgorzata Gral - Aktywne KGW w Zalesiu
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + - Renata Chryścionka - KGW "Koło Aktywnych Kobiet"
  • II Vice Miss Wdzięku 45 + - Józefa Sudak - KGW Siedliska
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Regina Iwan - "Jagiellonki" w Horodle
  • Wyróżnienie dla Alicji Nowogrodzkiej - KGW "Sadowianki"
  • Wyróżnienie dla Beaty Bilewicz - KGW w Hucie Tarnawackiej
  • Wyróżnienie dla Barbary Krakowskiej - KGW w Potoku Wielkim
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW w Snopkowie
  • II miejsce - KGW w Chomęciskach
  • III miejsce - KGW Moszna
  • Wyróżnienie dla Aktywne KGW w Zalesiu
  • Wyróżnienie dla KGW "Wólczanka"
  • Wyróżnienie dla KGW "Koło Aktywnych Kobiet"

Woj. Mazowieckie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW w Niemojkach - Serowniki z boczkiem
  • II miejsce - KGW "Płaskowskie Raki" - Sujka z burakiem cukrowym
  • III miejsce - KGW w Gościnie - Polewka Prasłowian
  • Nagroda publiczności - KGW w Hołowienkach - Sękacz z Hołowianek
  • Wyróżnienie dla KGW Korniczanki - golonka faszerowana
  • Wyróżnienie dla KGW "Czerwone Korale" - pijany królik
  • Wyróżnienie dla KGW "Babeczki z Rybna" - zupa jabłkowo-chrzanowa
  • Wyróżnienie dla KGW w Nowych Wypychach - kaczka pieczona
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW w Zalesiu - Szydełkowanie
  • II miejsce - KGW "Tymienianki" - występ artystyczny
  • III miejsce - KGW "Dwórki Heleny" - wieniec dożynkowy
  • Nagroda publiczności - KGW "Tarczyńskie Perełki" - śpiew
  • Wyróżnienie dla KGW "Pod Lipą" - plecionki z wikliny papierowej
  • Wyróżnienie dla KGW w Kaczorowach - inscenizacja przędzenia wełny
  • Wyróżnienie dla KGW w Drężku - śpiew ludowy
  • Wyróżnienie dla KGW w Janicach - skecz
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Beata Gurzyńska - KGW "Czerwone Korale"
  • I Vice Miss Wdzięku - Joanna Molska - KGW "Wysokie Obroty"
  • II Vice Miss Wdzięku - Agata Gregorczuk - KGW Rusowianki
  • Miss Wdzięku Publiczności - Joanna Molska - KGW "Wysokie Obroty"
  • Wyróżnienie dla Marleny Kucharskiej - KGW w Kazuniu Polskim
  • Wyróżnienie dla Renaty Żółkowskiej - KGW "Dwórki Heleny"
  • Wyróżnienie dla Anny Szpury - KGW Korniczanki
  • Wyróżnienie dla Barbary Ostrowskiej - KGW Kaczeniacy
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ - Małgorzata Sikora - KGW w Ludwikowie
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + - Marzena Górecka - KGW "Wysokie Obcasy"
  • II Vice Miss Wdzięku 45 + - Irena Kamińska - KGW w Rycharcicach
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Marzena Górecka - KGW "Wysokie Obcasy"
  • Wyróżnienie dla Ewy Twardowskiej - KGW "Czerwone Korale"
  • Wyróżnienie dla Barbary Compy - KGW w Mokasie
  • Wyróżnienie dla Małgorzaty Ziandalskiej - KGW Goździczanki
  • Wyróżnienie dla Ireny Jóźwiaczuk - KGW w Niemojkach
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW "Na Szpilkach"
  • II miejsce - KGW KGW w Sikorach
  • III miejsce - KGW KGW w Kaczorowach
  • Wyróżnienie dla KGW w Hołowienkach
  • Wyróżnienie dla KGW "Dwórki Heleny"
  • Wyróżnienie dla KGW w Ludwikowie
  • Wyróżnienie dla KGW w Goszczynie

Woj. Pomorskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW w Zblewie
  • II miejsce - KGW w Osowie
  • III miejsce - KGW w paczewie
  • Nagroda publiczności - KGW Mermet
  • Wyróżnienie dla KGW w Osicach
  • Wyróżnienie dla KGW wsi Robakowo
  • Wyróżnienie dla KGW KGW Kolniczanki
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW w Chwaszczynie
  • II miejsce - KGW Wdzydze Tucholskie
  • III miejsce - KGW Świerzowianki
  • Nagroda publiczności - KGW Mermet
  • Wyróżnienie dla KGW w Tychnowach
  • Wyróżnienie dla KGW w Mostach
  • Wyróżnienie dla KGW Klekówiónczi
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Urszula Nazimek - KGW w Osicach
  • I Vice Miss Wdzięku - Klaudia Wiśniak - KGW w Brzynie
  • II Vice Miss Wdzięku - Barbara Myszk-Herrmann - KGW w Chwaszczynie
  • Miss Wdzięku Publiczności - Joanna Marmołowska - KGW Gołczewskie Babeczki
  • Wyróżnienie dla Malwiny Zabrockiej - Oleander - KGW Wdzydze Tucholskie
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ - Aleksandra Nosel - KGW w Chwaszczynie
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + - Beata Stubba - KGW "Kolniczanki"
  • II Vice Miss Wdzięku 45 + - Elżbieta Kurzyńska - KGW w Zelgoszczy
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Bożena Płotka-Mruk - KGW Gołczewskie Babeczki
  • Wyróżnienie dla Teresy Puzdrowskiej - KGW Klekówiónczi
  • Wyróżnienie dla Urszuli Sobieckiej - KGW w Niestępowie
  • Wyróżnienie dla Ireny Krampikowskiej - KGW w Brzynie
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW w Chwaszczynie
  • II miejsce - KGW w Brzynie
  • III miejsce - KGW w Koteżach
  • Wyróżnienie dla KGW w Osicach
  • Wyróżnienie dla KGW Mermet
  • Wyróżnienie dla KGW w Tychnowach

Woj. Warmińsko-Mazurskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW w Pietrzwałdzie - Konfitowana gęsina z modrą kapustą
  • II miejsce - KGW "Jędrychowianki" - Grzybuśniak
  • III miejsce - KGW wsi Ostrowite - Brukowiec Mazurski
  • Nagroda publiczności - KGW "Bez" w Kinkajmach - Dzyndzałki Warmińskie
  • Wyróżnienie dla KGW "Luba" - Luba Mazurska
  • Wyróżnienie dla KGW w Okartowie - pierogi z farszem rybnym
  • Wyróżnienie dla KGW "Wipsowianie" - Kućmok z mućką
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW "Hiacynty" - inscenizacja Zapustów
  • II miejsce - KGW w Rentynach - biżuteria z kwiatami
  • III miejsce - KGW "Pokolenia" - występ wokalny
  • Nagroda publiczności - KGW Miętkie - śpiew
  • Wyróżnienie dla KGW "Przyjaciele Zimnej Wody" - wianki
  • Wyróżnienie dla KGW w Okartowie - haft krzyżykowy
  • Wyróżnienie dla KGW "Stradunianki" - obrusy szydełkowe
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Ewelina Truszkowska - "Stradunianki"
  • I Vice Miss Wdzięku - Weronika Maciejewska - KGW "Luba" w Lubajnach
  • II Vice Miss Wdzięku - Anna Cieszkowska - KGW "Praktyczne Panie" w Brodowie
  • Miss Wdzięku Publiczności -Marta Suszyńska - KGW w Mszanowie, Kaczku i Łąkach Bratańskich
  • Wyróżnienie dla Agaty Pietraszewskiej - KGW w Możnych "ZaMożne"
  • Wyróżnienie dla Bogumiłą Nawrocka - KGW w Ogródku
  • Wyróżnienie dla Natalia Załęska-Pyć - KGW w Podleśnej
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ - Małgorzata Remba-Kardasińska - KGW "Przyjaciele Zimnej Wody"
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + Teresa Linowska - KGW "Pokolenia"
  • II Vice Miss Wdzięku 45 + Anna Lewandowska - KGW "Luba" w Lubajnach
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Hanna Modlewska - KGW Mazurskie Rostowianki
  • Wyróżnienie dla Renaty Pachowskiej - KGW "Stradunianki"
  • Wyróżnienie dla Jolanty Bernotek - KGW "Jędrychowianki"
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW w Mszanowie, Kaczku i Łąkach Bratańskich
  • II miejsce - KGW w Bryńsku
  • III miejsce - KGW w Ogródku
  • Wyróżnienie dla KGW w Pietrzwałdzie
  • Wyróżnienie dla KGW "Wipsowianie"
  • Wyróżnienie dla KGW w Podleśnej

Woj. Małopolskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW w Sromowcach Wyżnych - Fizioły ze śliwkami
  • II miejsce - KGW w Juraszowej - kozina w sosie miętowym
  • III miejsce - KGW w Małem Cichem - pierogi z pokrzywą i bryndzą
  • Nagroda publiczności - KGW Szaflary - Baran z serca Podhala
  • Wyróżnienie dla KGW "Cuda & Wianki - Pawęzowianki" - prozioki
  • Wyróżnienie dla KGW Łapszanka - bunć barania
  • Wyróżnienie dla KGW Bustryk - kluski tarte z bryndzą
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW w Bobowej - koronka klockowa
  • II miejsce - KGW w Bukowinie Tatrzańskiej - przyprawianie frędzli
  • III miejsce - KGW w Janczowej - śpiew i taniec regionalny
  • Nagroda publiczności - KGW w Janczowej - śpiew i taniec regionalny
  • Wyróżnienie dla KGW w Brzanie - Rękodzieło
  • Wyróżnienie dla KGW w Kobylance - Pisanki
  • Wyróżnienie dla KGW Spytkowice powiat Nowy Targ - Kwiaty z bibuły
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Magdalena Pytka-Blicharska - KGW "Cuda & Wianki - Pawęzowianki"
  • I Vice Miss Wdzięku - Karolina Wróbel - KGW Przemęczanki
  • II Vice Miss Wdzięku - Agnieszka Jarosz - KGW w Nowem Bystrem
  • Miss Wdzięku Publiczności - Martyna Maciaszek - KGW Brzana
  • Wyróżnienie dla Pauliny Mazur - KGW w Janczowej
  • Wyróżnienie dla Moniki Toczek - KGW w Witowie
  • Wyróżnienie dla Doroty Kościelniak - KGW Olszówka
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ - Dorota Jahimczyk - KGW Złotniki
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + - Anna Jarząbek - KGW w Bustryku
  • II Vice Miss Wdzięku 45 + - Agata Leja - KGW "Swojskie Klimaty"
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Agata Leja - KGW "Swojskie Klimaty"
  • Wyróżnienie dla Beaty Rzeszótko - KGW ze Spytkowic
  • Wyróżnienie dla Lucyny Piątek - KGW w Trzemęsnej
  • Wyróżnienie dla Zofii Budz - KGW Bukowina Tatrzańska
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW Lipowe
  • II miejsce - KGW w Trzemesnej
  • III miejsce - KGW Mierzeń
  • Wyróżnienie dla KGW w Kobylance
  • Wyróżnienie dla KGW w Janczowej
  • Wyróżnienie dla KGW w Nowem Bystrem
Woj. łódzkie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW Lipce Reymontowskie - Kluska Lipiecka z pipkiem
  • II miejsce - KGW "Jasienianki" - Szczodroki
  • III miejsce - KGW w Klukach - Kotleciki owsiane
  • Nagroda publiczności - KGW w Adamowie - Kiszona głowa z Adamowa
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW w Niedyszynie - występ zespołu ludowego
  • II miejsce - KGW w Dubiu - śpiew folkowy
  • III miejsce - KGW w Spycimierzu - dywany kwiatowe
  • Nagroda publiczności - KGW w Dubiu – śpiew
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Katarzyna Hofman - KGW "Skotniczanki ze Strażackiej"
  • I Vice Miss Wdzięku - Martyna Jeżyk - KGW w Wielgiem
  • II Vice Miss Wdzięku - Marlena Koperniak - KGW "Jasienianki"
  • Miss Wdzięku Publiczności - Katarzyna Grzelak - KGW w Kuczkach
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ -Iwona Skuza - KGW "Jasienianki"
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + - Jadwiga Wróbel - KGW "Dla naszej wsi"
  • II Vice Miss Wdzięku 45 + - Elżbieta Kamińska-Morga - KGW w Kopaninach
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Iwona Sroka - KGW w Adamowie
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW Romanówka/Stefanówka
  • II miejsce - KGW "Leliwianki"
  • III miejsce - KGW "Kuźniczanki"

Woj. lubuskie:

Konkurs kulinarno - artystyczny:
  • I miejsce - KGW w Brzeźnicy "Bystra Woda" - mamałyga
  • II miejsce - KGW w Śliwniku "Śliwniczanki" - chleb ze smalcem
  • III miejsce - KGW "Nasz Wawrów" - Pyza Wawrowska
  • III miejsce - KGW w Siedlnicy "Siedlniczanki" - Występ Chóru "Lutnia"
  • Nagroda publiczności w konkursie kulinarnym - KGW "Śliwniczanki"- chlebek ze smalczykiem
  • Nagroda publiczności w konkursie artystycznym - KGW "Bystra Woda" - wyszywanie paciorkami
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce KGW "Nasz Wawrów"
  • II miejsce KGW w Siedlnicy

Woj. Opolskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW w Dobrzeniu Wielkim "Dobrzenianki" - boczek z sosem chrzanowym i kapustą kiszoną
  • II miejsce - KGW Grodziec - siwe kluski z twarogiem
  • III miejsce - KGW "Babeczki z rodzynkami" - Galantyna z kurczaka
  • Nagroda publiczności -KGW w Brzozowcu - mieszanka wielkanocna
Konkurs Artystyczny:
  • I miejsce - KGW Grodziec - Wieniec dożynkowy
  • II miejsce - KGW w Sieronowicach - tkactwo
  • III miejsce - KGW w Prusinowicach - występ sceniczny
  • Nagroda publiczności - "Motyle Gościc" - decoupage
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Agnieszka Woszczyńska - KGW w Prusinowicach
  • I Vice Miss Wdzięku - Gabriela Kollman - KGW w Dobrzeniu Wielkim "Dobrzenianki"
  • II Vice Miss Wdzięku - Halina Lorenc - KGW Tomice
  • Miss Wdzięku Publiczności - Joanna Widera - KGW w Strojcu
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Halina Lorenc - KGW Tomice
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW Strojcu
  • II miejsce - KGW w Dobrzeniu Wielkim "Dobrzenianki"
  • III miejsce - KGW w Prusinowicach

Woj. Dolnośląskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW w Serbach - karkówka faszerowana z grzybami
  • II miejsce - KGW "Jarzębina" w Jakuszowie - Jagnięcina po smurgońsku
  • III miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich Ścinawa - chleb sołtyski
  • Nagroda publiczności - KGW w Oleśniczce - pierogi z kaszą gryczaną i leśnymi grzybami
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW Modlęcin - rękodzieło
  • II miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich Nowowianki - występ wokalno-artystyczny
  • III miejsce - KGW Ekosłowianki z Rakowic Wielkich - malarstwo
  • Nagroda publiczności - KGW w Smardzowie – rękodzieło
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Katarzyna Bącal KGW w Pogwizdowie
  • I Vice Miss Wdzięku -Danuta Misiak - KGW Nowowianki
  • II Vice Miss Wdzięku - Jolanta Cebulak - KGW w Serbach
  • Miss Wdzięku Publiczności - Katarzyna Seredyńska - KGW w Serbach
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Małgorzata Stawicka - KGW w Smardzowie
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW Ścinawa
  • II miejsce -KGW w Rachowie
  • III miejsce - KGW w Smardzowie

Woj. Podlaskie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW TeraMiśki w Budach - Marcinek Białowieski
  • II miejsce - KGW Sreberka - Dutki Srebrzańskie
  • III miejsce - KGW w Danowie - Zaguby
  • Nagroda publiczności - Magnolia Kgw Pokaniewo - Bliny Litewskie
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW "Kalina" w Plancie - Rękodzieło
  • II miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Kruszy - Śpiew
  • III miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Rudzie - Gadki Kurpiowskie
  • Nagroda publiczności - KGW w Smolance - zarys historii Wsi
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Maria Magdalena Turska - Koło Gospodyń Wiejskich w Kruszy
  • I Vice Miss Wdzięku - Martyna Grygoruk - Koło Gospodyń Wiejskich ,,Orzeszki for you"
  • II Vice Miss Wdzięku - Anna Nikitiuk - KGW TeraMiśki
  • Miss Wdzięku Publiczności - Anna Nikitiuk
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ - Agnieszka Malec - Miód Maliny Koło Gospodyń Wiejskich z Kurian
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + - Ewa Nowak - KGW w Wąsoszu
  • II Vice Miss Wdzięku 45 + - Teresa Dubicka - KGW Długołęka
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Anna Kulesza - KGW "Macierzanka" w Dolistowie Starym
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - Miód Maliny Koło Gospodyń Wiejskich z Kurian
  • II miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich ,,Orzeszki for you"
  • III miejsce - KGW w Hołodach ,,Hołodzianki

Woj. Podkarpackie:

Konkurs Kulinarny:
  • I miejsce - KGW w Skołoszowie - pasztet skołoszowski z wątróbki drobiowej
  • II miejsce - KGW w Raniżowie - smalec z fasoli
  • III miejsce - KGW Moja Wolica Ługowa - faszerowana gęś z borowikami w chrupiącej pierzynce
  • Nagroda publiczności - KGW w Cierpiszu - karczek w kremie borowikowym
Konkurs Artystyczny
  • I miejsce - KGW w Chorkówce - śpiew
  • II miejsce - KGW Wola Raniżowska -
  • III miejsce - Stowarzyszenie KGW im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej - artystyczne zdobienie pierników
  • Nagroda publiczności - KGW "Jamniczanki" w Jamnicy - teatralny obrzęd prania
Wybory Miss Wdzięku
  • Miss Wdzięku - Anna Bargieł –KGW w Raniżowie
  • I Vice Miss Wdzięku - Magdalena Kosztur –KGW w Dymitrowie Małym
  • II Vice Miss Wdzięku - Elżbieta Drąg –Stowarzyszenie KGW im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej
  • Miss Wdzięku Publiczności - Andżelika Bajor –KGW Moja Wolica Ługowska
Wybory Miss Wdzięku 45+
  • Miss Wdzięku 45+ - Zofia Kobylarz –KGW Wola Raniżowska
  • I Vice Miss Wdzięku 45 + - Beata Ługowska –KGW w Horyńcu Zdroju
  • II Vice Miss Wdzięku 45 + - Renata Szarek –KGW w Bukowej
  • Miss Wdzięku 45+ publiczności - Renata Szarek –KGW w Bukowej
Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa - opowiedz swoją historię
  • I miejsce - KGW Aktywni Razem w Wólce Sokołowskiej
  • II miejsce - KGW Moja Wolica Ługowa
  • III miejsce - KGW w Furmanach 




---------------------------------------

PATRONAT HONOROWY



--------------------------








WSPÓŁORGANIZATORZY




SPONSORZY






PARTNERZY





DARCZYŃCA NAGRÓD


Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się