WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. LUBELSKIE


Konkurs kulinarny:
  1. Aktywne KGW w Zalesiu- żeberka weselne na 3 sposoby
  2. KGW Hutowianki w Huta gm. Baranów- pieczona golonka na kiszonej kapuście ze swojakiem
  3. KGW Kobiety Aktywne Skierbieszów- korytko weselne na wiejski stół
  4. KGW Łuszczów Kolonia- pierogi po lubelsku
  5. KGW Modryń Kolonia- tort fasolowy Modryniak
  6. KGW Mojsławice- deska biesiadna- wiejskie smaki
  7. KGW Niezłe Ziółka Wólka Zabłocka Kolonia- metrowiec
  8. KGW Rokitno bez granic- kaszanka
  9. KGW Turzyniec- kaczka po zamojsku gryką nadziewana
  10. KGW w Baranowie- galaretka wieprzowa
  11. KGW w Chomęciskach Dużych- bigos Magdy
  12. KGW w Choroszczynce- sołoducha
  13. KGW w Guzówce- zimne nóżki
  14. KGW w Łobaczewie Małym- shavla
  15. KGW w Podedwórzu- korowaj i kisielik 
  16. KGW w Rossoszu- rosół z pierogami z gęsi
  17. KGW w Siemierzu- gołąbki z kaszą w sosie grzybowym
  18. KGW w Wiechowiczach- zaguby nadbużańskie
  19. KGW w Woli Czołnowskiej Wolawianki- bandzwoły
  20. KGW Wola Uchańska- bigos domowy
  21. KGW Wszyscy Razem Równianki- obraz przyrody i miłości
Konkurs artystyczny:
  1. Aktywne KGW w Zalesiu- występ sceniczny, piosenki biesiadne, weselne
  2. KGW  w Rossoszu- sękacz
  3. KGW Czeremcha- wyszywanie krzyżykiem i łańcuszkiem
  4. KGW ELIZA w Elizówce-ciotka z ameryki (występ artystyczny)
  5. KGW Hutowianki w Huta gm. Baranów- rękodzieło
  6. KGW Kaznów- frywolny welon
  7. KGW Mokrelipie- Andrzejkowe nutki Oj chmielu, chmielu
  8. KGW Turczanki w Turcu- brama weselna
  9. KGW w Bełczącu- śpiew
  10. KGW w Chomęciskach Dużych- szydełkowa chusta, narzutka ślubna
  11. KGW w Choroszczynce- wygłoszenie oracji i błogosławieństwo
  12. KGW w Gołębiu Gołębianki- śpiew tradycyjny ludowy
  13. KGW w Łobaczewie Małym- śpiew zespołowy na dwa głosy
  14. KGW w Paszenkach- przyśpiewki weselne
  15. KGW w Siemierzu- wypiekanie korowaji
  16. KGW w Snopkowie- państwo młodzi (talent plastyczny)
  17. KGW w Wiechowiczach- ręcznik obrzędowy
  18. KGW w Woli Czołnowskiej Wolawianki- talent muzyczny
  19. KGW z Górki Lubartowskiej- przyśpiewka weselna
  20. KGW Żabnianki w Żabnie- szydełkowanie
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW Kaznów- Katarzyna Fruszko
  2. KGW Liśniczanki- Monika Brodowska- Kubit
  3. KGW Majdan Grabina Trześniarze- Anna Woźniak
  4. KGW Modryń Kolonia- Ewelina Maj
  5. KGW Rokitno bez granic- Monika Jankowska
  6. KGW w Chomęciskach Dużych- Magdalena Węgorowska
  7. KGW w Choroszczynce- Magdalena Jarocka
  8. KGW w Łobaczewie Małym- Katarzyna Trochiniuk
  9. KGW w Rossoszu- Paulina Mazurek
  10. KGW w Siemierzu- Renata Portka
  11. KGW w Tereszpolu Zaorendzie- Jolanta Potocka
  12. KGW Wólczanki- Patrycja Syty
Konkurs miss 45+:
  1. KGW Aktywnych Kobiet w Łobaczewie Małym- Alicja Olchowik
  2. KGW Ćmiłów- Marzena Zonik
  3. KGW Liśniczanki- Jolanta Sosnówka
  4. KGW Modryń Kolonia- Jadwiga Marczakrel Maciejak
  5. KGW Rokitno bez granic- Grażyna Smyk
  6. KGW w Bęczynie- Kazimiera Matuszeska
  7. KGW w Choroszczynce- Bożena Kołtun
  8. KGW w Rossoszu- Izabela Koprianiuk
  9. KGW Wszyscy Razem Równianki- Joanna Merska
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. Aktywne KGW w Zalesiu
  2. KGW Ćmiłów
  3. KGW Kaznów
  4. KGW Turczanki w Turcu
  5. KGW Turzyniec
  6. KGW w Bęczynie
  7. KGW w Kamionce
  8. KGW w Łobaczewie Małym
  9. KGW w Siemierzu
  10. KGW w Tarzymiechach Trzecich
  11. KGW w Turowie
  12. KGW Wólczanki




---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY





PARTNERZY






GOSPODARZE




Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się