WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. ŁÓDZKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Rzeczyca- Ralewice- ciasto Balladyna
  2. KGW Stanisławiczanki- karkówka w miodzie z kluskami żelaznymi
  3. KGW w Adamowie- sernik redlony widelcem
  4. KGW w Barczkowicach- bigos z kiszonej kapusty i żelaznymi kluskami
  5. KGW w Felicjanowie- szatańskie jadło z kluskami śląskimi
  6. KGW w Kotkowie Baziowe Kotki- bigos tradycyjny
  7. KGW w Kuźnicy Zagrzebskiej Kuźniczanki- rosół z domowym makaronem
  8. KGW w Lubiaszowie- pieczone żeberka z dusichą
  9. KGW w Lubiatowie- rosół z makaronem
  10. KGW w Niedyszynie- ostra baba Niedyszyńska
  11. KGW w Nowym Jasieniu Jasienianki- weselna zarzucajka zajadana porką 
  12. KGW w Redocinach- pierś z kurczaka na musie z garuski 
  13. KGW w Skrzynkach- rosół z grochem
  14. KGW w Ślądkowicach- potrawa z Doliny Ślądkowic- cepelinki z roladkami mięsnymi przy kapuście, otulone zielonym jarmużem
  15. KGW w Wielgiem- kartacze podane z karkówką w sosie Dijon i zasmażaną kapustą
  16. KGW w Wilkowicach- pazibroda
  17. KGW Wielka Wieś A- kaczka faszerowana na luzie z jabłkami
  18. KGW Wojsławice- pieczona gęsina w asyście puree z brukwi i czerwonej kapusty
  19. KGW Zakręcenie w Kędziorkach- zakręcone poliki
  20. Stowarzyszenie KGW Stokrotka w Wiewiórowie- bigos staropolski z wkładką
Konkurs artystyczny:
  1. KGW Baziowe Kotki w Kotkowie- rękodzieło
  2. KGW Rzeczyca- Ralewice- śpiew
  3. KGW w Niedyszynie- występ zespołu Moderato na scenie
  4. KGW w Nowym Jasieniu Jasienianki- stylizacja Panny Młodej
  5. KGW w Redocinach- scenka teatralna
  6. KGW w Skrzynkach- haftowanie, czepkarstwo
  7. KGW w Wilkowicach- wesele wsi Wilkowice
  8. KGW Wojsławice- przyśpiewki weselne z tańcem korowodowym
  9. KGW Zakręceni w Kędziorkach- florystyka
  10. Stowarzyszenie Dla Naszej Wsi- haft łowicki
  11. Stowarzyszenie KGW Stokrotka w Wiewiórowie- skecz
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW Rzeczyca- Ralewice- Patrycja Stępińska
  2. KGW Skotniki- Paula Adamczyk
  3. KGW Stanisławiczanki- Ewelina Torzyńska
  4. KGW w Barczkowicach- Bożena Biegarczyk
  5. KGW w Kotkowie Baziowe Kotki- Julia Jarocka
  6. KGW w Kuźnicy Zagrzebskiej Kuźniczanki- Małgorzata Parzybut
  7. KGW w Niedyszynie- Katarzyna Jabłońska
  8. KGW w Nowym Jasieniu Jasienianki- Małgorzata Kagankiewicz
  9. KGW w Redocinach- Aneta Boik
  10. KGW w Wielgiem- Martyna Michalska
  11. KGW w Woli Mąkolskiej- Justyna Sobierajska
  12. KGW Wielka Wieś A- Justyna Wójcik
  13. KGW Wola Bałucka Ptasica i Przyjaciele- Natalia Pogocka
  14. KGW Zakręceni w Kędziorkach- Kamila Wawrzyńczak
  15. Stowarzyszenie Dla Naszej Wsi- Małgorzata Odolczyk
  16. Stowarzyszenie KGW Stokrotka w Wiewiórowie- Monika Jurczyk
Konkurs miss 45+:
  1. KGW Skotniki- Ewa Wolanowska
  2. KGW Stanisławiczanki- Marlena Bielecka
  3. KGW w Barczkowicach- Barbara Mirczak
  4. KGW w Lubiatowie- Alina Krakowiak
  5. KGW w Niedyszynie- Teresa Pawelczyk
  6. KGW w Nowym Jasieniu Jasienianki- Beata Majewska
  7. KGW w Wielgiem- Agata Kolanek
  8. KGW w Woli Mąkolskiej- Anna Figura
  9. KGW Wojsławice- Jolanta Glinkowska
  10. Stowarzyszenie Dla Naszej Wsi- Jadwiga Wróbel
  11. Stowarzyszenie KGW Stokrotka w Wiewiórowie- Jolanta Barszcz
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. KGW Mogilno Małe
  2. KGW w Barczkowicach
  3. KGW W Kotkowie Baziowe Kotki
  4. KGW w Kuźnicy Zagrzebskiej Kuźniczanki
  5. KGW w Lubiatowie
  6. KGW w Nowym Jasieniu Jasienianki
  7. KGW w Woli Mąkolskiej
  8. Stowarzyszenie Dla Naszej Wsi




---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY






PARTNERZY








GOSPODARZE






PATRONATY HONOROWE



Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się