WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. MAŁOPOLSKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Cuda&Wianki Pawęzowianki- zakręcona łatka
  2. KGW Gruszki w Brzezie- kołacz z serem
  3. KGW Jaroszowianki- schab ze śliwką i kopytkami
  4. KGW Kowalowianki- weselne osypanki
  5. KGW Łątka Górna- rosół polski
  6. KGW Moszczenica Niżna- moszczeńska juha i warzonka
  7. KGW Narożniki- czerwony żur
  8. KGW Olszówka- tort Pniok
  9. KGW w Bukowinie Tatrzańskiej- kwaśnica z grulami i wędzonym żeberkiem
  10. KGW w Joninach- pierogi z kaszą gryczaną, dziczyzną okraszone borowikami
  11. KGW w Juraszowej- flaki z krupami
  12. KGW w Łapszance- jagnie ze świnką pod pierzynką
  13. KGW w Moszczenicy- roladki schabowe
  14. KGW w Pcimiu- kiszka na podpłomyku ze słoniną
  15. KGW w Stróżnej- gołąbki w sosie borowikowym
  16. KGW w Szczawniku Szczawniczanki- kapusta na żeberkach z grochem i ziemniakami podawana z plackami z blachy
  17. KGW w Złotnikach- placki ziemniaczane okraszone deszczem warzywnym
  18. KGW z Barwałdu Średniego- barwałdzki pieróg miłości
  19. KGW z Sierockiego- udziec jagnięcy duszony w ziołach, grzybach i warzywach podany na maczance i kapuście kiszonej w kompozycji leśnej koniczyny zaciągnięty zimnym masłem oraz grulami bryndzowymi 
  20. Stowarzyszenie KGW w Wysocicach- kaczka po Wysocku
Konkurs artystyczny:
  1. KGW Cuda&Wianki Pawęzowianki- rózga weselna
  2. KGW Nowoczesna Gospodyni w Tymowej- rękowiny
  3. KGW Swojskie Klimaty z Barwałdu Średniego- makowy bukiet ślubny
  4. KGW Uniejowianki- przyśpiewki weselne
  5. KGW w Bobowej- koronka klockowa
  6. KGW w Braciejówce- spektakl przedstawiający obrzęd oczepin
  7. KGW w Bukowinie Tatrzańskiej- ozdabianie welonu góralskiego do ślubu
  8. KGW w Juraszowej- zrękowiny, błogosławieństwo- scenka
  9. KGW w Kobylance- Różdżka weselna i wianki z bibuły i krepiny
  10. KGW w Sromowcach Wyżnych- przyśpiewki weselne
  11. KGW w Szczawniku Szczawniczanki- brama weselna
  12. KGW Zawadzianie- obrzęd weselny
  13. Stowarzyszenie Gospodyń ze Spytkowic- brama weselna dla Hanki i Jaśka
  14. Stowarzyszenie KGW Olszówka- haftowanie, wyszywanie, szycie
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW Cuda&Wianki Pawęzowianki- Agnieszka Baran
  2. KGW Jaroszowianki- Kamila Piątek
  3. KGW Łątka Górna- Agnieszka Stawarz
  4. KGW Moszczenica Niżna- Barbara Pasoń
  5. KGW w Kobylance- Joanna Różycka- Skórska
  6. KGW w Kozłowie- Aleksandra Gajos
  7. KGW w Stróżnej- Agnieszka Ligęza
  8. KGW w Witowie- Monika Toczek
  9. KGW w Złotnikach- Renata Ziętara
  10. Stowarzyszenie KGW Olszówka- Dorota Kościelniak
Konkurs miss 45+:
  1. KGW Cuda&Wianki Pawęzowianki- Bogusława Pytka
  2. KGW Jaroszowianki- Teresa Romanowska
  3. KGW Łątka Górna- Elżbieta Bednarczyk
  4. KGW w Bukowinie Tatrzańskiej- Teresa Bryja
  5. KGW w Kobylance- Wiesława Woś
  6. KGW w Pcimiu- Maria Róg
  7. KGW w Sromowcach Wyżnych- Joanna Pierwoła
  8. KGW w Złotnikach- Jolanta Wełna
  9. KGW z Barwałdu Średniego- Agata Leja
  10. KGW z Sierockiego- Halina Stanek
  11. Stowarzyszenie Gospodyń ze Spytkowic- Beata Rzeszótko
  12. Stowarzyszenie KGW Olszówka- Anna Cichańska
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. KGW Cuda&Wianki Pawęzowianki
  2. KGW Jaroszowianki
  3. KGW Kaliś
  4. KGW Swojskie Klimaty z Barwałdu Średniego
  5. KGW w Kobylance
  6. KGW w Sierockiem
  7. KGW w Sromowcach Wyżnych
  8. Stowarzyszenie KGW Olszówka




---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY





PARTNERZY






GOSPODARZE




Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się