WYNIKI I ETAPU KONKURSÓW - WOJ. MAŁOPOLSKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Baba Jaga Jodłówka–Wałki – rosół z królika z makaronem oraz mięsem z królika, ziemniaki młode, schab mielony i kapusta młoda zasmażana
  2. KGW Blechnarka i Przyjaciele – zupa śliwkowo-grzybowa z makaronem, kiszeniaki z sosem grzybowym, kompot ze szczawiu i jabłek
  3. KGW Bobowa-Berdechów – „Niedzielna uczta Bobowianina”
  4. KGW Górka Kościejowska – tradycyjny Górecki obiad
  5. KGW w Pcimiu – zupa „Wodzianka Pcimska”, biała kiełbasa zapieczona na kapuście z jabłkiem i z ziemniakami
  6. KGW Siedlczanki – Niedzielny obiad tradycyjny
  7. KGW Stoki – Stocki Garnuszek
  8. KGW Stronianie – zupa z suszonych grzybów i pieczone żeberka w miodzie z ziemniakami i buraczkami
  9. KGW Uniejowianki w Uniejowie-Parceli – Niedzielny obiad z kaczką
  10. KGW w Joninach – rosół z kaczki, klopsiki z dzika
  11. KGW w Juraszowej – rosół z makaronem i perliczka pieczona z ziemniakami, kapusta zasmażana i surówka z czerwonej kapusty
  12. KGW w Łapszance – kaco polywka z krajaneczką i chytre miyso w sosie prowdzikowo-porowym z ćwikłom
  13. KGW w Radoczy – rosół staropolski, schabowy z kapustą i ziemniakami
  14. KGW w Wróblowicach – Małopolski obiad u Wróblowianek
  15. KGW w Zielenicach – tradycyjny rosół oraz schab w sosie własnym z ziemniakami i surówki
  16. KGW w Żarnowicy – rosół z makaronem oraz królik w śmietanie
  17. KGW Wójtowa – rosół drobiowy, karkówka z warzywami, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty i buraczki
  18. KGW Wsi Łęka Szczucińska – zupa grochowa z kazankami i placki na kaczce
  19. KGW w Tomicach – rosół niedzielny z makaronem oraz Tomickie szaszłyczki
  20. KGW Róża w Jaworniku – rosół z makaronem i Pierogowa fantazja Marysi
  21. KGW „Porębianie” – Niedziela u Hrabiego
  22. KGW w Moszczenicy – Niedzielny obiad – rosół drobiowo-wołowy i różki drobiowe z pieczarkami
  23. KGW „Cuda&Wianki-Pawęzowianki” – „Sznycelek w towarzystwie jabłka i jurnej kapusty”, rosół
  24. KGW Swojskie Klimaty z Barwałdu Średniego – rosół z makaronem i comber z królika w szynce dojrzewającej
  25. KGW Morzychna – rosół i ciasto drożdżowe na duszonym króliku
  26. KGW Moszczenica Niżna – tradycyjny rosół z makaronem oraz pieczony kurczak
  27. KGW Złotniki – zupa selerowa, mięso w sosie pieczeniowym z buraczkami
  28. KGW Przemęczanki – rosół z kury i kaczki, udko z kurczaka z jabłkami i majerankiem, ziemniaki, kapusta czerwona
  29. KGW w Bustryku –
  30. KGW „Więcierzanki” – rosół z makaronem, polędwiczki wieprzowe w sosie z prawdziwkami, kluski śląskie

Konkurs artystyczny:
  1. KGW Blechnarka i Przyjaciele – wyroby okazjonalne i biżuteria Łemkowska „Krzywulki”
  2. KGW w Pcimiu – przyśpiewki ludowe
  3. KGW Popowice – oprawa obrazów słomą wypaloną
  4. KGW w Biadolinach Radłowskich „Ecobabki” – robótki ręczne – szydełkowanie
  5. KGW w Juraszowie – wyszywane serwety
  6. KGW w Łapszance – Spiski Musical
  7. KGW w Smerekowcu – przyśpiewki
  8. KGW w Sromowcach Wyżnych – malowanie na szkle
  9. KGW w Szczawniku „Szczawniczanki” – wyszywany obrus
  10. KGW w Wysocicach – obrus z elementami dekoracyjnymi
  11. KGW „Warkocz tarłówny” w Dębnie – szydełkowanie i haftowanie ręczne
  12. Stowarzyszenie „3 Wionki” w Jastrzębi – śpiewanie pieśni ludowych
  13. KGW „Porębownianie” w Porębie Żegoty – talent plastyczny
  14. KGW w Sierockiem – nitką i pędzlem malowane
  15. KGW „Kreatywnie Zakręcone” w Moszczenicy Wyżnej – robótki szydełkowe
  16. KGW Swojskie Klimaty z Barwałdu Średniego – rękodzieło-piernikowa dekoracja stołu
  17. KGW w Ryglicach – rękodzieło
  18. KGW w Waganowicach – szydełkowe cuda
  19. KGW „Gruszki” w miejscowości Brzezie – bukiet kwiatów z bibuły oraz pająk żyrandolowy
  20. KGW Zagórowa – serweta- podkładka pod talerz wraz z etui na sztucće i serwetnikiem
  21. KGW wsi Zalipie – malarstwo zalipiańskie
  22. KGW w Bustryku – rękodzieło

Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW Blechnarka i Przyjaciele – Natalia Pastyrnak
  2. KGW Bobowa-Berdechów – Ewa Chchołowicz
  3. KGW w Pcimiu – Lucyna Ulman
  4. KGW Popowice – Anna Bodziony
  5. KGW Stronianie – Emilia Goryl
  6. KGW Uniejowianki w „Uniejowie-Parceli” – Agnieszka Mirek
  7. KGW w Łapszance – Barbara Trzop
  8. KGW w Słupcu – Wioleta Gadziała
  9. KGW w Smerkowcu – Marta Mucha
  10. KGW w Szczawniku Szczawniczanki – Aneta Nalepa
  11. KGW w Wysocicach – Jolanta Kmita
  12. KGW Gołkowice – Anna Dara
  13. Stowarzyszenie „3 Wionki” w Jastrzębi – Magdalena Bernecka
  14. KGW w Tomicach – Monika Kaczynska
  15. KGW „Porębianie” w Porębie Żegoty – Agnieszka Bortel
  16. KGW Krzesławice – Ewelina Jakubiak
  17. KGW Moszczenica Niżna – Grażyna Komenda
  18. KGW w Serockiem – Małgorzata Bobak
  19. KGW „Cuda&Wianki-Pawęzowianki” – Jadwiga Przebięda
  20. KGW „Kreatywnie Zakręcone” w Moszczenicy Wyżnej – Kinga Woropaj
  21. KGW Wolanki z pasją – Anna Migo
  22. KGW w Ryglicach – Gabriela Kozioł
  23. KGW „Gruszki” w miejscowości Brzezie – Monika Kosińska
  24. KGW Złotniki – Agnieszka Walczyk
  25. KGW Przemęczanki – Dominika Pachoł
  26. KGW w Podsarniu – Małgorzata Chowaniec
  27. KGW „Kowalowianki” z Kowalowej – Aleksandra Stojak
  28. KGW Rdziostowie – Natalia Peciak

Konkurs miss 45+:
  1. KGW Pcim – Katarzyna Luberda
  2. KGW Popowice – Zofia Florek
  3. KGW w Biadolinach Radłowskich „Ecobabki” – Bożena Krawczyk
  4. KGW w Łapszance – Maria Jendrusiak
  5. KGW w Słupcu - Ewelina Czech
  6. KGW w Smerekowcu – Helena Konstanty
  7. KGW w Sromowcach Wyżnych – Mirosława Niemiec
  8. KGW w Szczawniku Szczawniczanki – Maria Majewska
  9. KGW w Wierzbicy – Barbara Cicha
  10. KGW w Wysocicach – Agata Wójcik
  11. Stowarzyszenie Gospodyń ze Spytkowic – Beata Rzeszótko
  12. KGW „Warkocz tarłówny” - Marta Przeklasa
  13. KGW Gołkowice – Halina Dara
  14. Stowarzyszenie KGW Olszówka – Beata Potaczek
  15. Stowarzyszenie „3 Wionki” w Jastrzębi – Bożena Moskal
  16. KGW w Tomicach – Małgorzata Masłowska
  17. KGW Krzesławice – Zofia Goryczka
  18. KGW „Cuda&Wianki-Pawęzowianki” – Leokadia Foszt
  19. KGW Swojskie Klimaty z Barwałdu Średniego – Agata Leja
  20. KGW Wolanki z pasją – Irena Chorąży
  21. KGW w Ryglicach – Zofia Tulik
  22. KGW Gruszki w miejscowości Brzezie – Grażyna Włodarz
  23. KGW w Kobylance – Wiesława Woś
  24. KGW wsi Zalipie – Wanda Racia
  25. KGW Złotniki – Małgorzata Mietła
  26. KGW w Podsarniu – Barbara Siarka
  27. KGW „Kowalowianki” w Kowalowej – Helena Wiśniowska
  28. KGW Skomielna Czarna „Więcieżanki” – Elżbieta Luberda
  29. KGW Podłęże – Marta Rudek
  30. KGW w Rdziostowie – Teresa Mróz




---------------------------------------

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY



SPONSORZY






PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNER STRATEGICZNY





PARTNERZY

     





PATRONI MEDIALNI






ORGANIZATOR WSPIERAJĄCY






GOSPODARZE






PATRONAT HONOROWY



Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się