WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. MAZOWIECKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Celinów- tort karpatkowy
  2. KGW Kochanowianki- pierogi pieczone
  3. KGW Pasjonaci- barszcz z dudkami
  4. KGW Pod Lipą- pączki pieczarkowo- mięsne
  5. KGW Tymienianki w Tymienicy Starej- żeberka duszone w kapuście
  6. KGW w Borsukach- babka po borsucku
  7. KGW w Dąbrowie Kozłowskiej- zawijaniec Dąbrowski
  8. KGW w Drężku- zupa krem z komosy z kaszą jaglaną i nutką imbiru
  9. KGW w Gośniewicach- bigos królowej Bony
  10. KGW w Jarnicach- pieróg czarci inaczej
  11. KGW w Kaczorowach- tort weselny
  12. KGW w Klaskach- Czerwone Korale- wywar z kapłona i eskalopki cielęce z lubczykiem
  13. KGW w Kołozębiu- chleb gospodarza Roberta
  14. KGW w Łomnicy- polędwiczka wieprzowa nadziewana śliwką w otulinie wędzonego bekonu na cebulowej pierzynce
  15. KGW w Niemojkach- ryczołki Niemojskie
  16. KGW w Pogorzelcu- barszcz biały na zakwasie z mąki pośledniej pszennej i soku z kiszonych ogórków
  17. KGW w Ruskowie Ruskowianki- Nadbużański zawijaniec weselny
  18. KGW w Sikorach- karkówka w sosie pomidorowym z warzywami
  19. KGW w Starym Miastkowie- galareta wieprzowa
  20. KGW w Strychu Strychowianki- żurek z jajkiem i kiełbasą na zakwasie
  21. KGW w Trawach- pieczona polędwica wieprzowa z sosem kurkowym oraz z czipsami z ziemniaka
  22. KGW Wiecznie Młode Stare Żdżary- pierogi z serem, pokrzywą i orzechami
  23. KGW w Świniarowie- zupa papieska
Konkurs artystyczny:
  1. KGW Babski Kocioł w Mieczysławowie- rękodzieło, dekoracja stołu weselnego z wykorzystaniem juty i sznurka
  2. KGW Bogurzynianki w Bogurzynie- tworzenie kompozycji kwiatowych z wykorzystaniem makramy
  3. KGW Celinów-wyplatanie w technice makramy
  4. KGW Ciecierzanki- ślubne akcesoria, welon i rękawiczki
  5. KGW Gospodyni Wyjątkowa w Boguszewcu- własnoręcznie wykonany welon
  6. KGW Kolorowe Pantofelki w Chmielewie- rękodzieło
  7. KGW Pod Lipą w Lipie Miklas- rękodzieło artystyczne
  8. KGW w Czerwone Folwark- welon
  9. KGW w Dobrogostach Dobrogoszczanki- rękodzieło
  10. KGW w Drężku- fragment wesela na Kurpiach
  11. KGW w Kaczorowach- przyśpiewki weselne
  12. KGW w Kawęczynie- zabawny taniec weselny zając
  13. KGW w Kazuniu Polskim- przedstawienie inscenizacji wesela
  14. KGW w Klaskach- Czerwone Korale- szydełkowana podwiązka i bolerko
  15. KGW w Ludwikowie- obrzęd odśpiewania pary młodej
  16. KGW w Ruskowie Ruskowianki- weselne kompozycje pióropuszowe i bociany
  17. KGW w Smrocku Dworze- rękodzieło
  18. KGW w Wielgolesie- występ artystyczny
  19. KGW w Zamieniu- śpiew
  20. KGW „ALLE BABKI” W Guzowie – obrzęd oczepin weselnych
  21. KGW w Łomnicy – Brama weselna „Czerwony Kapturek”
  22. KGW w Świniarowie- haft krzyżykowy
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW ALLE BABKI w Guzowie- Julia Szałas
  2. KGW Babeczki z Rybna- Beata Błaszczyk- Rześna
  3. KGW Boleścianki w Bolestach- Wioleta Daniluk
  4. KGW Celinów-Agnieszka Kondej
  5. KGW Hruszewianki- Katarzyna Sugiera
  6. KGW Miód Malina w Trębkach- Dorota Zgierska
  7. KGW w Kaczorowach-Milena Wachol
  8. KGW w Klaskach- Czerwone Korale- Wioleta Wróbel
  9. KGW w Ludwikowie- Anna Bielińska
  10. KGW w Ruskowie Ruskowianki- Ewa Klimiuk
  11. KGW w Zamieniu- Anna Książak
Konkurs miss 45+:
  1. KGW ALLE BABKI w Guzowie- Kinga Arak
  2. KGW Babeczki z Rybna- Zofia Orzechowska
  3. KGW Babski Kocioł w Mieczysławowie- Dorota Solecka
  4. KGW Bogurzynianki w Bogurzynie- Danuta Żłobecka
  5. KGW Damianowianki- Małgorzata Pyra
  6. KGW Hruszewianki- Bożena Niedziółka
  7. KGW Kazuń Polski- Elżbieta Grudzień
  8. KGW Malinowe Usta- Mirosława Kolk
  9. KGW w Niemojkach- Bożena Hawryluk
  10. KGW w Nieporęcie W Rumiankowym Ogrodzie- Agnieszka Jędrzejczak
  11. KGW w Ruskowie Ruskowianki- Marzanna Bogusz
  12. KGW w Zalesiu- Joanna Seuder
  13. KGW z Zamieniu- Genowefa Szczęsna
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. KGW Babski Kocioł w Mieczysławowie
  2. KGW Bogurzynianki w Bogurzynie
  3. KGW Boleścianki w Bolestach
  4. KGW Malinowe Usta
  5. KGW w Kaczorowach
  6. KGW w Ludwikowie
  7. KGW w Niemojkach
  8. KGW w Starym Kębłowie
  9. KGW w Trawach
  10. KGW w Zamieniu
  11. KGW w Żebry- Wierzchlas
  12. Stowarzyszenie edukacyjno- folklorystyczne Wrzos
  13. KGW w Świniarowie




---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY






PARTNERZY








GOSPODARZE






PATRONATY HONOROWE



Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się