WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. PODKARPACKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Aktywni Razem w Wólce Sokołowskiej- kluski ziemniaczane z klopsikami i sosem grzybowym
  2. KGW im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej- podkarpacki rosół z kaczki z ręcznie robionym makaronem
  3. KGW Leszczawka- ziemniaki opiekane z kapustą kiszoną i nadziewanymi sakiewkami 
  4. KGW Moja Woli Ługowa- weselny ślimak na kiszonej kapuście z zielonymi kulkami z bobu
  5. KGW Słotwinka- bigos
  6. KGW w Cierpiszu- polędwica po naszemu
  7. KGW w Długiem- kapusta z grzybami i wędzonką
  8. KGW w Dymitrowie Małym- Dymitrowska rolada z kaczki
  9. KGW w Furmanach- tradycyjny rosół z kaczki z makaronem domowej roboty
  10. KGW w Horyńcu Zdroju- tort serowy
  11. KGW w Jaźwinach- Jaźwińskie pierożki
  12. KGW w Judaszówce- korowaj weselny
  13. KGW w Kobylnicy Ruskiej- pieróg gryczany z maczką z gęsi
  14. KGW w Mazurach- kasiok
  15. KGW w Skołoszowie- roladki z karkówki faszerowane żurawiną i cebulą podane z puree z batatów i grillowanymi pomidorkami cherry
  16. KGW w Woli Raniżowskiej- kasiok, regionalny wypiek z kaszy jaglanej
  17. KGW w Wólce Grodziskiej- rosół z krupami
  18. KGW w Wujskiem- korowaj weselny
  19. Sołeckie KGW w Korabinie Leśne Zacisze- bigos w towarzystwie mundurowych
  20. Stowarzyszenie KGW w Woli Dalszej- kołacz weselny
Konkurs artystyczny:
  1. KGW Aktywni Razem w Wólce Sokołowskiej- obrzęd wykupienia Pana Młodego
  2. KGW Brzeźnica- brama weselna
  3. KGW Gniewczyna Łańcucka- śpiew
  4. KGW Jamniczanki w Jamnicy- scenka z oczepin weselnych
  5. KGW w Cierpiszu- szydełkowanie
  6. KGW w Długiem- wesele u sołtysa- zrękowiny
  7. KGW w Dymitrowie Małym- posąg Panny Młodej
  8. KGW w Jaźwinach- wieniec dożynkowy
  9. KGW w Judaszówce- obrzęd weselny oczepiny
  10. KGW w Kobylnicy Ruskiej- tradycyjny zdobiony chleb weselny korowaj
  11. KGW w Mazurach Mazurzanie- lasowiackie wesele, oczepiny
  12. KGW w Woli Raniżowskiej- przyśpiewki, ozdoby weselne
  13. KGW w Wujskiem- przyśpiewki weselne 
  14. Stowarzyszenie KGW w Woli Dalszej- wiązanka przyśpiewek weselnych
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW  w Wujskiem- Aleksandra Stach
  2. KGW Aktywni Razem w Wólce Sokołowskiej- Dajawa Sączawa
  3. KGW Borowiczanki w Harasiukach- Klaudia Mucha
  4. KGW Leszczawka- Irena Michałkiewicz
  5. KGW w Bukowej- Julia Szarek
  6. KGW w Cierpiszu- Karolina Mazek
  7. KGW w Dymitrowie Małym- Magdalena Kosztur
  8. KGW w Kobylnicy Ruskiej- Karolina Witt
  9. KGW w Woli Raniżowskiej- Anna Sasiela
  10. KGW w Wólce Grodziskiej- Anna Grzywna
Konkurs miss 45+:
  1. KGW Aktywni Razem w Wólce Sokołowskiej- Anna Maksym
  2. KGW Leszczawka- Maria Dutkowska
  3. KGW Trzciana Słotwinka- Maria Kozubal
  4. KGW w Bukowej- Józefa Merkwa
  5. KGW w Furmanach- Anna Piotrowska- Węglarz
  6. KGW w Jaźwinach- Jolanta Skowron
  7. KGW w Woli Raniżowskiej- Elżbieta Sokołowska
  8. KGW w Wujskiem- Anna Trznadel
  9. KGW z Horyńca Zdroju- Beata Ługowska
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. KGW Aktywni Razem w Wólce Sokołowskiej
  2. KGW Jankowiczanki w Jankowicach
  3. KGW Moja Wolica Ługowa
  4. KGW Trzciana Słotwinka
  5. KGW w Dymitrowie Małym
  6. KGW w Furmanach
  7. KGW w Jaźwinach
  8. KGW w Kobylnicy Ruskiej
  9. KGW w Wujskiem
  10. KGW w Zarzeczu
  11. Sołeckie KGW Leśne Zacisze
  12. Sołeckie KGW w Korabinie Leśne Zacisze



---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY





PARTNERZY






GOSPODARZE




Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się