WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. PODLASKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Aktywna Wieś w Niewinie Borowym- borowe grzybki weselne 
  2. KGW Basiewianki- pieczeń rzymska po Basiewsku
  3. KGW Cieloszczanki- makowiec
  4. KGW Dulkowszczyzna- ciasto- mrowisko
  5. KGW Kalina- weselny podlaski korowaj
  6. KGW Narwiański Babiniec w Waniewie- golonka pieczona w piwie
  7. KGW Orzeszki for you w Orzechowiczach- świnka w galarecie
  8. KGW Rzędzianki w Wąsoszu- mrowisko
  9. KGW Sreberka w Srebrnej- tuszonka wieprzowa w słoiku 
  10. KGW Świrydy Świrydunki- korowaj
  11. KGW w Długołęce- zagrycha weselna
  12. KGW w Hołodach Hołodzianki- korowaj
  13. KGW w Husakach- wiejski salceson
  14. KGW w Kruszy- dzik pieczony w wędzarni
  15. KGW w Radziłowie- faszerowany szczupak
  16. KGW w Siółku- przysmak Siałczański- pasztet z podrobów wieprzowych podany z sosem żurawinowo- chrzanowym
Konkurs artystyczny:
  1. KGW Aktywna Wieś w Niewinie Borowym- przyśpiewka weselna
  2. KGW Basiewianki- brama weselna
  3. KGW Dulkowszczyzna- śpiew
  4. KGW Grądowiacy w Grądach Wielkich- wykonanie welonu ślubnego
  5. KGW Łapianka na obcasach w Łapach Dębowinie- weselne przyśpiewki ludowe
  6. KGW Narwiański Babiniec w Waniewie- szydełkowanie obrusów
  7. KGW Strabella- Moja Mała Ojczyzna- rękodzieło ludowe
  8. KGW w Długołęce- przyśpiewki oczepinowe
  9. KGW w Hołodach Hołodzianki- ręcznik ludowy
  10. KGW w Kapicach- wesele w Kapicach
  11. KGW w Karakulach- wianek Panny Młodej
  12. KGW w Kruszy- fragment wesela kurpiowskiego
  13. KGW w Siółku- pająk ze słomy
  14. KGW w Sreberka- przyśpiewki weselne
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW Basiewianki- Monika Moczulska
  2. KGW Cieloszczanki- Izabela Walczyk
  3. KGW Orzeszki for you w Orzechowiczach- Agnieszka Konczerewicz
  4. KGW w Hołodach Hołodzianki- Justyna Godlewska
  5. KGW w Kruszy- Joanna Duda
Konkurs miss 45+:
  1. KGW Aktywna Wieś w Niewinie Borowym- Marzanna Olszewska
  2. KGW Basiewianki- Ewa Wojtkowska
  3. KGW Orzeszki for you w Orzechowiczach- Irena Stasiuk
  4. KGW Rzędzianki w Wąsoszu- Bogusława Łepkowska
  5. KGW Strabella- Moja Mała Ojczyzna- Zofia Oksiuta
  6. KGW w Długołęce- Dorota Koncewicz
  7. KGW w Karakulach- Joanna Banach
  8. KGW w Kruszy- Bożena Kuliś
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. KGW Aktywna Wieś w Niewinie Borowym
  2. KGW Basiewianki
  3. KGW Orzeszki for you w Orzechowiczach
  4. KGW Strabella- Moja Mała Ojczyzna
  5. KGW w Długołęce
  6. KGW w Hołodach Hołodzianki




---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY





PARTNERZY






GOSPODARZE




Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się