WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. POMORSKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Borowianki w Borowym Młynie- borowska kura w sosie potrawkowym
  2. KGW Łeżyckie Białki- weselny tort z fasoli
  3. KGW Malwy z Sierzna- potrawka
  4. KGW Słoneczniki- ryż z białym sosem
  5. KGW w Mostach- bigos z parówkami, nowoczesna wariacja 
  6. KGW w Osowie gmina Karsin- przystawka weselna ze śledzia solonego z żurawiną
  7. KGW w Paczewie- pieczeń wieprzowa
  8. KGW w Tychnowach- gęś szmurowana
  9. Kółko Rolnicze KGW Borkowo- kaszubski frykasy- potrawka z kury
  10. Kółko Rolnicze KGW Kolniczanki- gęś pieczona z gruszkami i jabłkami w miodzie
  11. Kółko Rolnicze KGW w Chwaszczynie- łosoś po rybacku w morskiej pianie, podany na kromkach chwaszczyńskiego chleba
  12. Kółko rolnicze KGW w Niestępowie- ryż z białym sosem i drobiowym mięsem
  13. Kółko Rolnicze KGW w Rokocinie- kura w białym sosie z rodzynkami i ryżem
  14. Stowarzyszenie Kaszubianki- legumina- cytronszpazja 
  15. Stowarzyszenie KGW w Brzynie- frykasy
Konkurs artystyczny:
  1. KGW Borowianki w Borowym Młynie- borowskie przyśpiewki weselne
  2. KGW Łeżyckie Białki- weselne maszki
  3. KGW Malwy z Sierzna- scenka
  4. KGW Słoneczniki- scenka kabaretowa
  5. KGW w Mostach- kabaret
  6. KGW w Niestępowie- uszycie własnoręczne welonu
  7. KGW w Tychnowach- przyśpiewki ludowe, weselne
  8. KGW Zielona Góra- talent aktorski
  9. Kółko Rolnicze KGW Borkowo- scenka inscenizująca kaszubskie tradycje weselne
  10. Kółko Rolnicze KGW Kolniczanki- brama weselna
  11. Kółko Rolnicze KGW w Chwaszczynie- scenka kabaretowa
  12. Stowarzyszenie Kaszubianki- taneczne życzenia z polterabend 
  13. Stowarzyszenie KGW w Brzynie- przebierańcy weselni
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW Borowianki w Borowym Młynie- Małgorzata Pluto Prądzinska
  2. KGW Słoneczniki- Magdalena Kielińska
  3. Kółko Rolnicze KGW Kolniczanki- Agnieszka Kopana
  4. Kółko Rolnicze KGW w Chwaszczynie- Justyna Andrzejczak
  5. Kółko Rolnicze KGW w Rokocinie- Bożena Worzała
  6. Stowarzyszenie Kaszubianki- Aleksandra Naczk
  7. Stowarzyszenie KGW w Brzynie- Edyta Ceynowa
Konkurs miss 45+:
  1. KGW Borowianki w Borowym Młynie- Grażyna Burant
  2. KGW Łeżyckie Białki- Jolanta Marczyńska
  3. KGW Malwy z Sierzna- Edyta Gostomczyk
  4. KGW Słoneczniki- Teresa Ellwart
  5. KGW w Mostach- Gabriela Tempska
  6. KGW w Paczewie- Beata Halbecka
  7. Kółko Rolnicze KGW Borkowo- Ewelina Siewert
  8. Kółko Rolnicze KGW Kolniczanki- Monika Bukowska- Kopania
  9. Kółko Rolnicze KGW w Chwaszczynie- Teresa Młyńska
  10. Kółko Rolnicze KGW w Niestępowie- Helena Płotka
  11. Kółko Rolnicze KGW w Rokocinie- Jadwiga Kosk
  12. Stowarzyszenie Kaszubianki- Janina Majer
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. KGW Borowianki w Borowym Młynie
  2. KGW Pomlewianki
  3. KGW Słoneczniki
  4. KGW w Tychnowach
  5. Kółko Rolnicze KGW Borkowo
  6. Kółko Rolnicze KGW w Niestępowie
  7. Stowarzyszenie Kaszubianki
  8. Stowarzyszenie KGW w Brzynie




---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY





PARTNERZY






GOSPODARZE




Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się