WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. ŚLĄSKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Borowe- weselne karminadle
  2. KGW Dębowiec- rolada z karczku w sosie na winie
  3. KGW Mysłowianki w Mysłowie- golonka Mysłowskiego chłopa
  4. KGW Szczerbice- paradny kołocz
  5. KGW w Babienicy- weselny szałot 
  6. KGW w Bukowie- golonka w piwie z kapustą zasmażaną w ziemniakami
  7. KGW w Bzie- torta z bzym dlo Pana Młodego
  8. KGW w Chruszczobród Dolomitki- żurek z jakiem i kiełbasą
  9. KGW w Ciasnej- sałatka jarzynowa z kiełbasą domowej roboty
  10. KGW w Irządzach- bigos po staropolsku na żeberkach
  11. KGW w Jejkowicach- kołacz weselny dla Młodego Pana 
  12. KGW w Woli- ślonski łobiod weselny
  13. KGW w Zwierzyńcu Pierwszym- swojski schab nadziewany swojską kiełbasą podany z ciapkapustą oraz dipem ziołowym
  14. KGW Wręczyca Wielka- opiekane prażuchy, okraszane boczkiem zajadane kapuśniakiem z kiszonej kapusty
  15. Stowarzyszenie Zwykłe KGW Wysokie Obcasy i Bliżyc- weselny bulion Białej Damy z myśliwskimi klopsikami
  16. KGW z Zdowie Borowianki- udko kacze z borówką brusznicą
Konkurs artystyczny:
  1. KGW Borowe- ręczne malowanie na szkle i porcelanie
  2. KGW Byczynianki- talent wokalny
  3. KGW Bzie- scenki tematyczne
  4. KGW Ciężkowianki- talent wokalny
  5. KGW Dąbrowianki- rękodzieło artystyczne
  6. KGW Dębowiec- scenka
  7. KGW Jeziorczanki- talent wokalny
  8. KGW Mysłowianki w Mysłowie- musical i taniec
  9. KGW Niwczanki- obrzędy weselne
  10. KGW Szczerbice- piosenka weselna 
  11. KGW w Babienicy- śląskie wesele 
  12. KGW w Ciasnej- polterabent
  13. KGW w Irządzach- występ wokalny
  14. KGW w Woli- obrzęd zaślubin
  15. KGW w Zwierzyńcu Pierwszym- poduszki i obrus wykonane na szydełku jako elementy wiana w tradycji ludowej
  16. KGW Wręczyca Wielka- oczepiny
  17. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Czuchów- aktorstwo, śpiew, pisarstwo
  18. KGW w Zdowie Borowianki- brama weselna
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW Borowe- Wiktoria Bryła
  2. KGW Bzie- Bożena Buchta
  3. KGW Dobrzanki- Julia Cebula
  4. KGW Mysłowianki w Mysłowie- Monika Włodarczyk
  5. KGW w Bukowie- Aleksandra Cmok
  6. KGW w Ciasnej- Natalia Tarka
  7. KGW w Irządzach- Katarzyna Krzentowska
  8. KGW w Zwierzyńcu Pierwszym- Beata Wójciów
  9. Stowarzyszenie Zwykłe KGW Wysokie Obcasy z Bliżyc- Aneta Grabowska
  10. KGW w Zdowie Borowianki- Wiktoria Jędruszek
Konkurs miss 45+:
  1. KGW Bzie- Daniela Miech
  2. KGW Jaworznianki- Zuzanna Bednarz
  3. KGW Mysłowianki w Mysłowie- Małgorzata Koperniak
  4. KGW w Ciasne– Halina Pejska
  5. KGW w Zwierzyńcu Pierwszym- Kamila Chyra
  6. KGW Wręczyca Wielka- Danuta Tukaj
  7. KGW w Zdowie Borowianki- Monika Radosz
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. KGW Borowe
  2. KGW Bzie
  3. KGW Mysłowianki w Mysłowie
  4. KGW w Chruszczobród Dolomitki
  5. KGW w Ciasnej
  6. KGW w Irządzach
  7. KGW w Suszcu
  8. KGW w Zborowskiem
  9. KGW w Zwierzyńcu Pierwszym
  10. KGW Wręczyca Wielka
  11. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Czuchów
  12. KGW w Zdowie Borowianki




---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY






PARTNERZY








GOSPODARZE






PATRONATY HONOROWE



Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się