WYNIKI 1 ETAPU KONKURSÓW - WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE


Konkurs kulinarny:
  1. KGW Kreatywne Babki- żeberka w kapuście
  2. KGW Linowo- sandacz faszerowany w galarecie
  3. KGW Luba w Lubajnach- mazurskie tort marcepanowy
  4. KGW Pokolenia- karmuszka
  5. KGW Rzeskie Baby- tradycyjna szynka wędzona
  6. KGW Stradunianki w Stradunach- frytka z okonia z placuszkami
  7. KGW w Drogoszach- tort weselny
  8. KGW w Komorowie Komorowska Słodycz- schab pieczony kruchy z sosem śliwkowym na koperkowym puree z bukietem warzyw
  9. KGW w Ogródku- kurczak nadziewany z pieczarkami i papryką
  10. KGW w Piotrkowie- flaki wołowe
  11. KGW w Podleśnej- galaretka z nóżek po warmińsku
  12. KGW w Rentynach- smażony karp na plincach z buraka
  13. KGW w Wipsowie Wipsowianie- miszmasz na talerzu
  14. KGW Wsi Ostrowite- drożdżak powitalny
  15. KGW Zgoda w Reglu- chleb
  16. KGW Przyjaciele Zimnej Wody- pasztet z żurawiną
Konkurs artystyczny:
  1. KGW Jędrychowianki w Jędrychowie- recytatorstwo i śpiew
  2. KGW Kreatywne Babki- welon ślubny
  3. KGW Merynos- welon ślubny
  4. KGW Miętkie- suknia ślubna
  5. KGW Pokolenia- śpiew
  6. KGW Rzeskie Baby- welon ślubny
  7. KGW Skajbabki- rękodzieło
  8. KGW Stradunianki w Stradunach- śpiew
  9. KGW w Drogoszach- rękodzieło
  10. KGW w Miłostajkach Helenki- własnoręcznie robiony welon
  11. KGW w Rentynach- projekt i wykonanie ludowej sukni ślubnej
  12. KGW w Rozogach Wesołe Babeczki- wesele na Kurpiach
  13. KGW Przyjaciele Zimnej Wody- wianki okolicznościowe
Konkurs miss od 18 do 45:
  1. KGW Kreatywne Babki- Ewelina Bartnikowska
  2. KGW Merynos- Joanna Kowalewska
  3. KGW Rzeskie Baby- Wioleta Bogulas
  4. KGW w Drogoszach- Marta Drozdowska
  5. KGW w Miłostajkach Helenki- Kinga Karbowska
  6. KGW w Ogródku- Justyna Pasławska
  7. KGW w Piotrkowie- Izabela Smulska
  8. KGW w Podleśnej- Katarzyna Wieliczko
  9. KGW w Rentynach- Michalina Gibowicz
  10. KGW Przyjaciele Zimnej Wody- Katarzyna Moszczyńska- Sztramska
Konkurs miss 45+:
  1. KGW Kreatywne Babki- Elżbieta Ochocka
  2. KGW Luba w Lubajnach- Katarzyna Makowska
  3. KGW Merynos- Anna Tyburska
  4. KGW Pokolenia- Wanda Drozdek
  5. KGW Stradunianki- Renata Pacholska
  6. KGW w Drogoszach- Mirosława Niedźwiecka
  7. KGW w Miłostajkach Helenki- Lidia Śliwka
  8. KGW w Ogródku- Alina Nawrocka
  9. KGW w Podleśnej- Mirosława Guska
  10. KGW w Rentynach- Małgorzata Sobczak
  11. KGW w Wipsowie Wipsowianie- Małgorzata Krupa
Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa:
  1. KGW Jędrychowianki w Jędrychowie
  2. KGW Kreatywne Babki
  3. KGW Luba w Lubajnach
  4. KGW Miłostajkach Helenki
  5. KGW Stradunianki w Stradunach
  6. KGW w Drogoszach
  7. KGW w Komorowie Komorowska Słodycz
  8. KGW w Ogródku
  9. KGW w Rentynach
  10. KGW Przyjaciele Zimnej Wody




---------------------------------------


SPONSOR GŁÓWNY WYDARZENIA



SPONSORZY





PARTNERZY






GOSPODARZE




Copyright © 2020
projekt serwisu IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się